top of page

VLASOVÝ  STYLING

_____________________________________________________________________________

S myšlenkou věnovat se vlasovému stylingu jsem si pohrávala už dlouhou dobu a poptávka mých klientek po svatebním či plesovém účesu byla rok od roku vyšší. Jejich zájem mě nejen těšil, ale zároveň motivoval. Chtěla jsem každé z nich vyhovět a nabídnout nejvyšší úroveň svých služeb.

Také jsem si chtěla být jistá, že jako vizážistka mohu všem nabídnout precizně odvedenou práci, a vyčkávala tedy, až získám dostatečné zkušenosti.

 

Nalíčila jsem nespočet svateb, přehlídek, připravila jsem spoustu klientek na ples a dostala se do bodu, kdy jsem se rozhodla zvýšit svou profesní úroveň, a tak jsem navštívila hned několik kurzů zaměřených na hair styling.

Velmi ráda vzpomínám na kurzy u Barunky Zegzulkové a Lidunky Škvorové. Obě jsou veliké profesionálky a jejich individuální přístup mi dal mnohem více než ostatní kurzy, kde nás byla celá skupina. 

 

Práce s vlasy je úplně něco jiného než make-up, ale jdou společně jako celek ruku v ruce.

Tvoření účesů mě nakonec začalo ohromně bavit, ráda se inspiruji od profesionálů, jako je Ulyana Aster, Martina Jägr, Lili Buiová a jím podobní. Jsem moc ráda, že v této době již mohu všem svým klientkám nabídnout mimo krásný make-up i účes podle jejich představ.

 

Můj hairstyle kit

Pro fixaci a styling účesu používám ověřené produkty od profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional. 

Veškeré pinetky, gumičky a další vlasové doplňky jsou již započítané v ceně účesu.

 

 

A co znamená jednoduchá úprava vlasů?

Na základě nedostatku času v rámci svatebních příprav tuto službu nabízím obvykle jako součást  balíčku pro svatebčanky. Jedná se například o natočení vlasů, narovnání žehličkou, lehké sepnutí, případně i jednoduchý drdol…

bottom of page