top of page

  SVATEBNÍ  LÍČENÍ  &  ÚČES 

_____________________________________________________________________________

 

Jako svatební vizážistka chystám každý rok na jejich velký den několik desítek nevěst. Nemusím asi ani zmiňovat, jak moc je pro mě důležité, aby se každá z mých klientek cítila výjimečná, krásná ale zároveň svá.

 

Svatební líčení má svá specifika a je technicky jedno z nejnáročnějších, jaké existuje. Je totiž velmi důležité, aby make-up ve svatební den vypadal svěže, přirozeně, byl dokonalý na denním světle a dostatečně výrazný pro fotografii.

Make-up musí vydržet celý den i přes slzičky dojetí, proto používám pouze prověřené dlouhotrvající produkty, které jsou schopné zakrýt nerovnosti na pleti, ale zároveň působí velmi přirozeně.

 

Po rezervaci termínu ode mě každá klientka obdrží do e-mailu svatební dotazník, který mi vyplněný zasílá zpět. Dále zasílám dokument, do kterého jsem se snažila sepsat ty nejdůležitější informace ohledně svatební zkoušky a jak se na ni připravit.

Přibližně měsíc před svatbou probíhá s každou nevěstou zkouška. Je to velmi důležitá součást svatebních příprav nejen pro nevěstu, ale především pro mě jako vizážistku. Na základě dotazníku už budu mít trošku vizi o vkusu a představě nevěsty, nicméně na zkoušce společně doladíme vše do posledního detailu a k absolutní dokonalosti. Případně se domluvíme ,jak zlepšit například stav pleti.

 

 

Kdy rezervovat termín? 

Za sebe doporučuji objednat se bezprostředně ihned po stanovení termínu svatby.

Svatební zkouška probíhá cca 1-2 měsíce před datem svatby . 

Termín si můžete rezervovat          .

bottom of page