top of page

  VEČERNÍ  LÍČENÍ  &  PLESOVÉ  LÍČENÍ 

_____________________________________________________________________________

Večerní líčení je vhodné pro slavnostní události, jako jsou plesy, oslavy, večírky, taneční zábavy, návštěvy divadla apod. Vždy je ovšem nutné vizáž přizpůsobit dané události a s tím Vám mile ráda pomohu.

 

Na úvod nutno říct, že večerní líčení bývá obvykle výraznější než líčení na běžný den. 

Ve většině případů je určeno pod umělé osvětlení, proto je třeba na to myslet, používat produkty, kde je více pigmentu, a více si pohrát s korekcí obličeje. Je možné použít perleť, třpytky, výraznější kontury tváře. Můžete mít výrazněji nalíčené oči a zároveň i rty - v tomto make-upu záleží pouze na Vašich preferencích. 

Zakládám si ale na tom, aby byla Vaše vizáž především vkusná a vhodná pro danou příležitost. Nebojte se ani umělých řas, na trhu jsou i jemné varianty, které celkově podtrhnou líčení očí a rozzáří Váš pohled.

Návštěva vizážistky Vám ušetří nejen čas strávený na toaletě upravováním make-upu, ale zajistí spoustu obdivných pohledů Vaším směrem. Zkrátka správná volba šatů, elegantní účes a perfektní make-up jdou ruku v ruce a jedině to je záruka toho, že budete královnou večera.

 

Termín si můžete rezervovat           .

bottom of page